وبلاگ بیلبورد

وبلاگ بیلبورد

کمی بیشتر دربارۀ طراحی سایت بخوانید!

خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل چه حوزه هایی می‌شود؟

قبل تر با کلیات بازاریابی دیجیتال آشنا شدیم. استفاده از بازاریابی دیجیتال می‌تواند تجارت شما را گسترش دهد و باعث شود کسب و کارتان دستاورد های بزرگی را کسب کند. در این مطلب قصد داریم به شرح خدمات دیجیتال مارکتینگ که به کارگیری هر کدارم از آن ها به رشد کسب و کارتان کمک می‌کند؛ بپردازیم.

ویژگی های کاربردی در سایت های وردپرسی

تقریباً یک سوم وب سایت های جهان وردپرسی اند، از وبلاگ های شخصی کوچک گرفته تا سایت های پیچیده شرکت های بزرگ مانند Sony ، Time Inc ، New York Post و NBC. در بین سازندگان سایت و سیستم های مدیریت محتوا، وردپرس این امکان را به کاربران می‌دهد که به صورت رایگان ویژگی های اصلی آن را بارگیری و نصب کنند. وردپرس دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را به محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در حال استفاده تبدیل کرده است. در این مطلب قصد داریم به 4 ویژگی کاربردی سایت های وردپرسی بپردازیم.

نکات سئو محلی در سایت های مشاوره املاک

بازار مشاوره املاک، چه آفلاین و چه آنلاین، یک بازار رقابتی است. با وجود ده ها هزار شرکت کوچک، متوسط و بزرگ که برای سهم خود از بازار رقابت می‌کنند، یافتن مشتری همیشه یک چالش است. خبر خوب این است که طبیعت محلی کسب و کار املاک فرصتی مناسب، حتی برای کوچکترین مشاغل فراهم می‌کند؛ البته به شرطی که سایت خود را به درستی برای جستجوی محلی بهینه کنید. در اینجا به 5 نکته در مورد سئو سایت کسب و کار املاک پرداختیم که وب سایت شما را بهبود می‌بخشد و به رتبه بهتر شما در جستجوی محلی کمک می‌کند.