وبلاگ بیلبورد

وبلاگ بیلبورد

کمی بیشتر دربارۀ طراحی سایت بخوانید!

مدرسه طراحی سایت

می‌دونیم با گسترش ارتباطات فضای مجازی، طراحی یک سایت مناسب و مورد پسند کاربران برای کسب و کار هایی که در فضای اینترنت فعالیت می‎کنند، مهم شده. طبق آمار گوگل ترند، عبارت "طراحی سایت"، به تنهایی حدود 12000 بار در ماه سرچ شده و عبارت "شرکت طراحی سایت"، ماهانه بیش از 1000 بار جستجو می‌شه! این آمار نشان‌ می‌دهد که تعداد افرادی که به دنبال راه‌اندازی سایت هستند خیلی زیاد است و طراحی سایت بازار نسبتا داغی دارد. می‎توان گفت هر کدام از این جستجوکننده‌ها، می‌توانند مشتری احتمالی طراحان سایت باشند.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در عصر حاضر که اینترنت در دسترس همه است و فراگیر شده؛ آیا باور می‌کنید اگر بگوییم تعداد افرادی که هر روز آنلاین می‌شوند همچنان در حال افزایش است؟ در واقع مقدار ثابت کاربران بزرگسال، اینترنت فقط در سه سال گذشته، 5 درصد رشد داشته است.

سئو یا بهینه سازی موتور جست و جو چگونه عمل میکند؟

بهینه سازی موتور جست و جو یا سئو یکی از انواع بازاریابی دیجیتال است که باعث می‌شود سایت شما در جست و جو های اینترنتی بالاتر از دیگر سایت ها به مخاطبان نشان داده شود و در نتیجه مشتریان بالقوه‌ی شما در فضای اینترنت با شما آشنا می‌شوند. در این مقاله سعی داریم سئو و روش های آن را معرفی کنیم.

بازاریابی محتوا به چه معناست؟

پیش از این با بازاریابی دیجیتال و مزایای آن نسبت به بازاریابی سنتی آشنا شده ایم. در این مطلب سعی داریم بازاریابی محتوا که یکی از انواع بازاریابی دیجیتال است را معرفی کنیم.